Hakkımızda

2001 yılında Alpaş Mühendislik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyete başlayan firmamız; mekanik tesisat alanında proje ve taahhüt hizmet vermektedir. Uzman mühendis ve deneyimli ekibi ile sektörün önemli aktörlerinden biri olan firmamız, gelecekte de bu etkinliğini arttırmak amacı ile yatırımlarına devam etmektedir.

Amacımız

Kendi alanlarınd a eğitim almış teknik personelimizle, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, fonksiyonel, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının, standartlara ve belirlenen özelliklere uygunluğunun sağlamak için, hedeflenen kaliteye ulaştıran yöntemler üzerinde yoğunlaşmak, ilk seferde doğruyu hatasız yapmak, kaliteye ilişkin faaliyetleri dikkat ile planlamak ve tanımlamak şirket politikamızdır.

İlkelerimiz

Toplumun can ve mal emniyeti açısından önem arz eden, teknolojik gelişmelerin takibi ile mühendislik ilkeleri kapsamında, kaliteli ve çevreye zarar vermeyecek, insani ve sosyal yaşamı ön planda tutacak ekonomik çözümleri, kullanıcıların hizmetine sunmaktır. Bu bağlamda kendisini sürekli yenileyen genç, dinamik, ve kurumsal yapısıyla, siz değerli müşterilerimize optimum çözümler ile hizmet vermeye devam edecektir.